עשר דרכים לקידום העסק שלכם באמצעות מדבקות בהתאמה אישית
אם אתם מחפשים דרך יצירתית למתג את בעסק שלכם, אז מדבקות מותאמות אישית יכולות לעזור. מדבקות הן דרך נהדרת להציג את המותג שלכם מול לקוחות חדשים ולפרסם בשווקים חדשים עם השקעה מינימלית. מדבקות הן דרך קלה להציג את המותג שלכם מול לקוחות חדשים על ידי שיתוף וחשיפה בצורה נינוחה יותר לעומת שיטות שיווק מסורתיות.
עשר דרכים לקידום העסק שלכם באמצעות מדבקות בהתאמה אישית

כיצד מדבקות בהתאמה אישית יכולות לעזור לבנות את העסק שלכם

אם אתם מחפשים דרך יצירתית למתג את בעסק שלכם, אז מדבקות מותאמות אישית יכולות לעזור.
מדבקות הן דרך נהדרת להציג את המותג שלכם מול לקוחות חדשים ולפרסם בשווקים חדשים עם השקעה מינימלית.
מדבקות הן דרך קלה להציג את המותג שלכם מול לקוחות חדשים על ידי שיתוף וחשיפה בצורה נינוחה יותר לעומת שיטות שיווק מסורתיות.
ריכזנו בשבילכם את עשר הדרכים הבאות שבהן אתם יכולים להשתמש במדבקות כדי לקדם את העסק שלכם לקבלת השראה.

1.  תנו מדבקות בהתאמה אישית במתנה

בין אם אתם מוכרים סחורות באינטרנט או בחנות או נותני שירות, שקלו לתת מדבקות מותאמות אישית כמתנת נאמנות או מתנה ברכישה, מדבקות בהתאמה אישית מהוות הפתעה מהנה ללקוחות שלכם.
כללו מסר ייחודי או מעורר השראה המציג את אישיות המותג שלכם, או צרו מדבקות אישיות שלקוחותיכם יאהבו להדביק בכל מקום.

2. חלקו מדבקות בתערוכות

חלקו מדבקות בתערוכות ואירועים כמתנה מהנה ולקידום המותג שלכם.

דרך נהדרת לייצר תנועה בדוכן התערוכות שלכם היא לחלק מדבקות ממותגות עם אמירות מצחיקות או עיצובים מגניבים הרלוונטיים למשתתפים ולתעשייה.

מדבקות בהתאמה אישית יביאו את העסק שלכם לבלוט מול ספקים אחרים והן מתנה ייחודית שהמשתתפים יכולים ליישם על חפצים אישיים או להעביר לחברים ולמשפחה, תוך שיווק אורגני של העסק שלכם בעתיד.

3. מכרו את המדבקות שלכם כסחורה ממותגת

רכישה אימפולסיבית בסיום ההזמנה היא דרך נהדרת להגדיל את ערך ההזמנה. אם יש לכם חנות קמעונאית, הציבו מדבקות ממותגות בהתאמה אישית עם סיסמאות ייחודיות לקראת סוף המעבר ליד הקופה, היכן שלקוחותיכם נוטים לבצע רכישה בשנייה האחרונה.

אם אתם מפעילים אתר מסחר אלקטרוני, הוסיפו מקטע ייעודי שבו תוכל להציג מדבקות בעלות נמוכה להוספה לעגלת הקניות בעת הצ'ק-אאוט. זה יכול גם לעזור ללקוחות להגיע לסף משלוח חינם שיש לכם ולהגדיל את ערכי ההזמנה שלכם.

שימוש במדבקות פשוטות המציגות את אישיות המותג שלכם יכול להגדיל את השורה התחתונה כאשר משתמשים בה נכון.
הזמינו מעצב גרפי עצמאי שיספק לכם השראה עיצובית מהנה בעלות נמוכה.

4. הציעו מדבקות בפתיחות ואירועים מיוחדים

תנו מדבקות בפתיחה החגיגית שלכם או באירוע מיוחד אחר כדי לקדם את העסק שלכם.

האם אתם פותחים פתיחה חגיגית או אירוע מיוחד שיניע תנועה נוספת לחנות שלכם? לאחר מכן תנו מדבקות יחד עם דוגמאות של המוצרים שלכם כמתנה מהנה שתעזור לכם לשווק את העסק והמוצרים שלכם.

דוגמית בחינם ומדבקות מתנה יכולים לעשות דרך ארוכה לאבטחת לקוח חדש. הם מאפשרים לצרכנים להתחבר רגשית למותג שלכם מכיוון שנתתם להם דברים בחינם. זה גם מאפשר ללקוחות פוטנציאליים לבדוק את המוצרים שלכם, בעוד המדבקות עוזרות להמחיש ולהעביר ללקוח את התחושה של המותג שלכם. זו גם דרך מאוד זולה לשווק את העסק שלכם לאנשים רבים בבת אחת.

5. הדביקו מדבקות מותג על פריטים אישיים

הדביקו מדבקות ממותגות עבור החברה שלכם על בקבוקי מים, מחשבים ניידים ועוד.

השתמשו במדבקות שלכם כמיתוג נוסף בחנות שלכם. הדביקו את המדבקות שלכם על פריטים שונים בחנות, כך שלקוחות יראו את המותג שלכם בזמן שהם קונים. בין אם בקופה הרושמת שלכם, בדלת המשרד שלכם או אפילו על נייר המכתבים, תנו למדבקות להיראות על ידי אחרים ולעשות עבורכם את השיווק.

כמו כן, הוסיפו את המדבקות הממותגות שלכם לפריטים אישיים שאתם, משפחתכם וחבריכם סוחבים מדי יום. הוסיפו מדבקות לבקבוקי מים תרמיים, מחשבים ניידים, מחברות, חלונות לרכב ומזוודות. ככל שרואים את המדבקות שלכם יותר, כך אתם יוצרים יותר מודעות למותג

6. השתמשו במדבקות ליצירת תחושת שיתוף והזדהות למותג אצל העובדים שלכם

תנו לעובדים שלכם מדבקות בהתאמה אישית לשימוש עצמי ולחלוקה לאחרים.
תנו להם למקם את המדבקות במקום בו הם בוחרים ובכך לעזור לקידום החברה והמותג. לאט לאט תוכלו לראות את המדבקות שלכם מוצגות על בקבוקים, מחשבים, שקיות ופריטי עבודה אחרים. זה נהדר גם לשיפור תרבות החברה וגאווה.

7. הוציאו מדבקות פגוש בהתאמה אישית

צרו מדבקות פגוש מותאמות אישית לחלוקה כמתנות או למכירה באמצעות מיתוג

קדמו את החברה שלכם עם מדבקות פגוש מותאמות אישית שניתן לחלק באירועים, בחנות או לארוז במשלוחי מוצרים. זוהי דרך מעולה בעלות נמוכה להפליא לשתף את המותג שלכם או סתם לתת ללקוחות שלכם מתנה מיוחדת.

ואם הצרכנים מדביקים את מדבקות הפגוש על כלי הרכב שלהם, מדובר בפרסום בחינם שיכול להגיע ללקוחות פוטנציאליים רבים מכפי שציפיתם. זו דרך פשוטה וזולה לבנות מודעות למותג.

לדוגמא, אם אתם הבעלים של עסק של חיות מחמד, הזמינו מדבקות פגוש או מדבקות חלון בהתאמה אישית של חיות המחמד של לקוחותיכם ותנו להם כתודה על השימוש בשירות שלכם. ככל הנראה הלקוח שלכם ישים את מדבקת הפגוש על מכוניתו, המקרר, המחשב הנייד או בקבוק המים, תזכורת מתמדת להשתמש בשירות שלכם שוב.

8. הוסיפו מדבקות לאריזות

תוויות קטנות או מדבקות לאריזה הן דרכים מושלמות לשתף את פרופיל המדיה החברתית שלכם במוצרים ומשלוחים.

אם אתם מפעילים עסק המשלח הרבה חבילות, השתמשו במדבקות מותאמות אישית בחלקה הפנימי או החיצוני של האריזה כדי להציג את המותג והמסר שלכם.
מדבקה בחלק החיצוני של הקופסה מאפשרת ללקוחות שלכם לדעת באופן מידי שהחבילה היא שלכם ויוצרת פרסום למותג שלכם.

מדבקה בחלק הפנימי של המשלוח שלכם, הכוללת את כתובת המדיה החברתית שלכם ופרטי קשר ליצירת קשר עם הלקוח שלכם. כבונוס, כלול מדבקה מהנה שהם ישתפו ברשתות החברתיות כדי להראות כמה הם אוהבים את המוצרים שלכם.

9. הדביקו מדבקות על חלונות הראווה

השתמשו במדבקות ומדבקות לחלונות כדי לפתות לקוחות מבחוץ

הדבקת מדבקות בהתאמה אישית על חלונות החנות והדלתות שלכם הנראים ללקוחות העוברים לידם, מחזקות את המיתוג שלכם בפני העוברים ושבים, ואם תיצרו מדבקה עם אמירה או סלוגן קליט, אתם עלולים למצוא אותם נכנסים לחנות שלכם כדי לרכוש את המדבקות עצמן.

10. שימו מדבקות על רצפות ודלתות

הוסיפו את הלוגו שלכם למדבקות רצפה בהתאמה אישית למיתוג נוסף

הוסיפו מדבקות לרצפות ודלתות כדרך בלתי צפויה למשוך את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים. מדבקות רצפה אמנם פופולריות לשימוש בהודעות בטיחותיות וכיווניות, אך הן יכולות להיות דרך נהדרת לעסוק בלקוחות.
מדבקות עם  מידע לגבי הנחות או הוסיפו אמירות מהנות בכדי להשאיר את הלקוחות שלכם מחייכים בזמן הקניות.

לא משנה מה החלטתם, ניתן להשתמש במדבקות במגוון דרכים. בין אם לתפוס את תשומת ליבו של מישהו כשהוא עובר במקום, להפתיע לקוחות במתנה קטנה או לחלק בתערוכה או באירוע, מדבקות הן כלי נהדר ליצירת מודעות לעסק שלכם.

מדבקות ברקוד בהתאמה אישית ולפי דרישה ייצור והדפסה
מדבקות ברקוד בהתאמה אישית ולפי דרישה ייצור והדפסה
עשר דרכים לקידום העסק שלכם באמצעות מדבקות בהתאמה אישית
עשר דרכים לקידום העסק שלכם באמצעות מדבקות בהתאמה אישית
כיצד להסיר שאריות דבק של מדבקות
כיצד להסיר שאריות דבק של מדבקות ממשטחים שונים ובקלות
כמה זמן מחזיקות מדבקות ויניל
כמה זמן מחזיקות מדבקות ויניל, פלסטיק, פוליפרופילן

© 2021 כל הזכויות שמורות לדפוס ברקוד גליל (מַדְבֵּקָה).

Designed By Kartoffel Studio Berlin

דברו איתנו בוואטסאפ