כמה זמן מחזיקות מדבקות ויניל, פלסטיק, פוליפרופילן
מדבקות ויניל הן הטובות ביותר מכל המדבקות! סיבות רבות גורמות להם להתבלט ממדבקות אחרות, מכיוון שהן רב תכליתיות, עמידות בשטיפה ובחומרים כימיים ואף בפגעי מזג האויר. ניתן להשתמש בהן למטרות שונות, כגון עיצוב הבית ובמקביל אף להדביק את המדבקות הללו על מסגרות עץ, מכוניות וארונות. אפשר גם להשתמש בתוויות ויניל לפוסטרים של קמפיינים ועוד.
כמה זמן מחזיקות מדבקות ויניל

כמה זמן מחזיקות מדבקות ויניל (פלסטיק, PP, PVC, פוליפרופלין)

מדבקות ויניל הן הטובות ביותר מכל המדבקות! סיבות רבות גורמות להם להתבלט ממדבקות אחרות. מדבקות ויניל הן רב תכליתיות, עמידות בשטיפה ובחומרים כימיים ואף בפגעי מזג האויר.

ניתן להשתמש בהן למטרות שונות, כגון עיצוב הבית. ובמקביל אף להדביק את המדבקות הללו על מסגרות עץ, מכוניות וארונות. אפשר גם להשתמש בתוויות ויניל לפוסטרים של קמפיינים ועוד. בקיצור, אין מקום או משטח שבו לא ניתן להשתמש במדבקות האלה. ויש סיבה משמעותית מאחוריה והיא – אורך החיים!

כולנו אוהבים לקנות מדבקות, או לפחות בשלב כלשהו בחיינו; היינו אוהדים ענקיים של איסופם. אבל האם אי פעם  תהיתם לאן הן נעלמו? ומה עם כל המדבקות החמודות על המקרר והארון שלכם? האם כולן נשחקו בזה אחר זה? כנראה שכן! זה מטריד, אבל הנה משהו שאתם צריכים לדעת כדי למנוע שאת בעתיד. למדבקות ויניל יש אורך חיים ארוך יותר, מצד אחד הן יכולות לסבול מזג אוויר קשה, הצבעים לא ירדו גם אם תשטפו או תגרדו אותן. ומצד שני ניתן להוריד אותן ללא חשש משאריות ובפגיעה במשטח מכיוון שהן תרדנה ביחידה אחת ולא תשארנה סימן.

תוחלת החיים של מדבקות ויניל

במדבקות ויניל (פלסטיק) אינכם צריכים לדאוג למצב המדבקות שלכם לאורך כל השנים מכיוון שגשם, שמש, שלג או כל דבר אחר אינם משפיעים עליהם. מדבקות ויניל הן החזקות מכולן! הן עמידות ויכולות לעמוד אפילו במצבים הגרועים ביותר. אבל עדיין, כדי להיות בצד הבטוח, כדאי שתדעו שאיכות המשטח שלכם יכולה להשפיע על מראה המדבקות שלכם. למשל, אם אתם מדביקים מדבקה על קיר סדוק או ארון עם חורים זעירים, התוויות לא תדבקנה ישר ומסודר. הן תקבלנה את צורת המשטח ותיראנה לא מושכות. לכן, היזהרו בבחירת המשטח עליו אתם מדביקים.

מדבקות ויניל יכולות להאריך חיים עד 10 שנים!

כיצד לגרום למדבקות הויניל שלכם להחזיק אף זמן רב יותר?

יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי לגרום למדבקות שלכם להחזיק זמן רב יותר, למשל, תכננו היטב לפני שתדביקו את המדבקות. אתם צריכים להיות בטוחים שהמשטח עליו אתם מדביקים את המדבקות נקי, ולהדביק אותן בפעם אחת. הדבקה חוזרת של התוויות מספר פעמים תחליש את הדבק ותפגע בתכונות ההדבקה.

שנית, תמיד צריך להדביק את התוויות על משטח חלק. אם יש אדוות, בועות או שהבסיס לא חלק, המדבקות שלכם לא תחזקנה מעמד לאורך זמן ועלולות להתחיל להתקלף. המפתח שיש לזכור כאן הוא – ככל שאתם מדביקים את התוויות בצורה חלקה יותר, הן תחזקנה מעמד זמן רב יותר.

שלישית, יש להדביק תמיד את המדבקות על משטח אחיד! אם אתם מדביקים אותן על משטחים המכילים חורים או שמן, התוויות שלכם לעולם לא יידבקו בצורה מושלמת. חלקיקי האבק יספגו את הדבקים ובסופו של דבר יגרמו למדבקות שלכם ליפול.

כיצד להסיר שאריות דבק של מדבקות
כיצד להסיר שאריות דבק של מדבקות ממשטחים שונים ובקלות
כמה זמן מחזיקות מדבקות ויניל
כמה זמן מחזיקות מדבקות ויניל, פלסטיק, פוליפרופילן
מדבקות ברקוד בהתאמה אישית ולפי דרישה ייצור והדפסה
מדבקות ברקוד בהתאמה אישית ולפי דרישה ייצור והדפסה
עשר דרכים לקידום העסק שלכם באמצעות מדבקות בהתאמה אישית
עשר דרכים לקידום העסק שלכם באמצעות מדבקות בהתאמה אישית

© 2021 כל הזכויות שמורות לדפוס ברקוד גליל (מַדְבֵּקָה).

Designed By Kartoffel Studio Berlin

דברו איתנו בוואטסאפ