מדבקות צורניות

צריכים מדבקה בצורה מיוחדת ולא סטנדרטית? אין בעיה.

אצלנו ניתן להזמין מדבקות בכל צורה שתרצו, מסמלים מיוחדים ועד

שרטוטים מורכבים.

יתרונן של המדבקות הצורניות הוא שהן מאוד מושכות את העין.

לרוב המוצרים מעוטרים במדבקות סטנדרטיות עגולות או מרובעות ולכן

בולטות המדבקות הצורניות בשונותן ומייחדות את המוצר.


מדבקה צורנית שעון למלבי
מדבקה צורנית לסגירת צנצנות

מה הן מדבקות צורניות:

בדרך כלל אנו מייצרים מדבקות מרובעות, מלבניות, עגולות או אליפטיות. מדבקות צורניות הן מדבקות מצורות השונות מאלו על פי בחירת הלקוח. המדבקות יכולות להיות מעוצבות ומיוצרות בכל צורה שתרצו: כוכב, לב, מדליה, שעון ובקיצור – בכל צורה המתאימה לעיצובכם. תהליך הייצור הוא פשוט: על פי הגדרות הכלולות בקובץ הגרפי שלכם או שאנו מייצרים בעבורכם, מייצרים מבלט (שטנץ) הבנוי מסכינים בצורה הרצויה. בתהליך ההדפסה נעשה שימוש במבלט על מנת לחתוך את המדבקה בקווי המתאר הרצויים.

מדוע מדבקה צורנית ולא סטנדרטית:

יתרונן של המדבקות הצורניות הוא שהן מאוד מושכות את העין. לרוב המוצרים מעוטרים במדבקות סטנדרטיות עגולות או מרובעות ולכן בולטות המדבקות הצורניות בשונותן ומייחדות את המוצר. מדבקות צורניות מתאימות לכל ענפי התעשיה, מחקלאות ועד קוסמטיקה, מלקוחות קטנים ללקוחות גדולים, מאפיות, אריזות שי ועוד.

למה מתאימות מדבקות צורניות:

מדבקות צורניות יכולות להתאים לכל מטרה. חשוב להתאים את המדבקה למטרה המיוחדת שלכם. מסגירת צנצנות ריבה, מכלי קינוח, פירות וירקות טריים ועד לתוויות מבצע ומוצרי קוסמטיקה. המדבקה צריכה לענות על צורך שיש לכם בשימוש ולשרת את המטרה השיווקית, המיתוגית והעיצובית שלכם. מדבקות צורניות בהחלט יעלו בכמה רמות את יכולת שיווק המוצר שלכם בכך ויבדילו אותו משאר המוצרים על המדף.

באילו חומרים אנו משתמשים לייצור המדבקות:

מדבקות צורניות יכולות להיות מודפסות על נייר מדבקה כרומו מבריק לשימוש כללי בכל כמות ומידה או על נייר פלסטי PP לשימושים מיוחדים. בעזרת הציוד שברשותנו ניתן להדפיס מדבקות מצבע אחד ועד ל-6 צבעים פרוצס מלא כולל למינציה. המדבקות המודפסות אצלנו מובילות לתוצאה ולרמת ביצוע מעולה, ומציעה מגוון רחב ביותר ובשלל צבעים. אנו דואגים למוצר משלב ההפקה הראשונית והבסיסית כמו עיצוב הגרפיקה וגודל המדבקה, ייצור המבלט המיוחד ועד לתוצאה הסופית הרצויה, וכל זאת על מנת להיענות לכל צרכי הלקוח.

להזמנות ומידע נוסף ניתן ליצור איתנו בקשר בטלפון: 077-22-32-800 או בכתובת הדוא"ל: info@madbeka.co.il

מדבקה צורנית כוכב
מדבקה צורנית שעון למלבי
מדבקה צורנית לסגירת צנצנות
מדבקה צורנית כוכב
מדבקות צורניות עץ

© 2021 כל הזכויות שמורות לדפוס ברקוד גליל (מַדְבֵּקָה).

Designed By Kartoffel Studio Berlin

דברו איתנו בוואטסאפ