מדבקות PVC ו PP בגלילים
מדבקות PVC ו PP בגלילים
מדבקות PVC ו PP בגלילים
מדבקות PVC ו PP בגלילים

מדבקות PVC ו PP בגלילים

מדבקות PVC מוגדרות גם כמדבקות פלסטיק ו/או מדבקות ויניל. מדבקות אלו הינן יעילות במיוחד, אינן נקרעות, ומתאימות להדבקה בתנאים חיצוניים (עמידות לתנאי מזג אויר) על חלונות, חלונות, ראווה, מוצרי קוסמטיקה רכבים ועוד.

מדבקות פלסטיק ו - מדבקות ויניל יעילות מאוד אף במתן פתרון עיצוב לחלונות ואף לקירות, במקום השימוש המורכב בהדבקת טפטים. ניתן להפיק מדבקות פלסטיק ו - מדבקות ויניל בגוונים וחומרים אופנתיים. השימוש במדבקה במקום טפט הוא פשוט ויעיל, אין צורך בבעל מקצוע בעת ההדבקה על הקיר, והמחיר משתלם.

מדבקות פלסטיק ו - מדבקות ויניל ניתנות להסרה ללא חשש, וניתן לעצב את המדבקות כרצון הלקוח ובהתאם לצרכי השימוש. מותאמות בעיקר ליצרנים ויבואנים בענף הקוסמטיקה.
אנו מייצרים מדבקות שקופות המעוצבות היטב, כך שלא ניתן להבחין אלא בכתוב, כאילו היה מודפס ישירות על המשטח המיועד להדבקה. מדבקות שקופות מיוצרות לשימושים שונים. הן מיועדות גם להדבקה על חלונות, כך שהן עמידות לתנאי סביבה שונים, וכן ניתרות להסרה ללא כל חשש להשארת סימן. מדבקות שקופות מיועדות גם לשימוש על מוצרים שונים, כגון: בקבוקים ואריזות שונות, ועשויות מחומרים שונים המותאמים למטרת השימוש.

ניתן להזמין מדבקות שקופות בגלילים ולנוחיות המשתמש, או בגיליונות (בנפרד). מדבקות שקופות מיוצרות בעיצוב חדשני ועשויות מהחומרים הטובים ביותר. ניתן להזמין מדבקות שקופות בגדלים שונים ובצורות מגוונות. וכמו כן ניתן להשיג את אותו חומר הגלם/המדבקה בצבע לבן. מותאמת בעיקר ליצרנים ויבואנים בענף הקוסמטיקה.

מדבקות PVC מגיעות שקופות או לבנות וניתן להדפיס עליהן בצבע אחד ועד ל-6 צבעים פרוצס מלא כולל למינציה.

מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים