אודות החברה - מי אנחנו?

חברת ברקוד גליל מדבקות בגלילים הוקמה עוד בשנת 1985 על ידי יצחק ידיד אשר במשך מעל 35 שנים למד את רזי המקצוע והתמחה ברמה הגבוהה ביותר בענף הן בארץ והן בהשתלמויות בחו"ל.
בשנים האחרונות נכנסו בניו לניהול העסק, תוך שהם מזרימים דם חדש, רעיונות גרפיקה מקוריים וידע טכנולוגי נרחב לבית הדפוס הותיק. כעת, עומד לשירותכם בית דפוס מקצועי ועתיר ניסיון, המשולב בטכנולוגיה מהמתקדמת והמשוכללת מסוגה.

ברקוד גליל היא אחת החברות הידועות והאמינות בהדפסת מדבקות ממגוון חומרים. כיוון שהחברה נמצאת בבעלות משפחתית, עצמאית לחלוטין ואינה תלויה בגורמי צד שלישי, ייחודה הוא בפעילות בלתי פוסקת, 24 שעות ביממה. כל אלה מאפשרים זמן תגובה מהיר, ביצוע איכותי ומחירים זולים במיוחד, לפחות ב – 20% פחות לעומת המתחרים.
מאז הקמתה של חברת ברקוד גליל התפתחה החברה וצמחה לכדי מפעל חדיש ומשוכלל, אך לא איבדה את אופייה המשפחתי, כל לקוח, קטן כגדול, נהנה מיחס אישי ומביצוע ללא פשרות. החברה מציעה קשת מוצרים ללקוחות במגוון תחומים, ממטולה ועד אילת ובואכה ירושלים, כולל שירות ישיר עד פתח הדלת.

בין לקוחותינו הגדולים – מפעלי מזון ושתייה, יצרני טקסטיל, מפעלי דטרגנטים, בתי אריזה, חברות תקשורת ואלקטרוניקה, מפעלי פלסטיק וקוסמטיקה, בתי חולים, גורמים בענף הרפואה ועוד… ניסיוננו עשיר ורב שנים בכל תהליכי הייצור והטכנולוגיה הקיימת בשוק, זאת בנוסף לקשרי עבודה עם ספקים מובילים וחומר גלם משובח, מאפשרים לנו להעניק לך את השירות המדויק שאתה צריך. במהלך השנים ביצענו מגוון רחב של ייצור מדבקות מכל הסוגים, תוך מתן פתרונות יצירתיים ובשילוב גרפיקה ממוחשבת, כך שהשירות שלנו מלווה אותך החל מהרעיון, דרך תהליכי הביצוע עד לאספקה ללקוח.

ברקוד גליל מייצרת מדבקות מחומרים שונים, על מנת לענות על כל הצרכים, הבעיות, והיעדים של כל לקוח ובוחרת להשתמש בחומרים הטובים ביותר, אנו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם על מנת לייצר מוצר מוגמר ומושלם.
אנו מתמחים בכל סוגי הדפסת מדבקות השונים, בכל הצורות, ומכל החומרים. אנו מציעים ללקוחותינו מבחר מדבקות באיכות מצוינת, בגדלים שונים, בצורות שונות ומעוצבות, מדבקות צבעוניות ומחומרים מובחרים, איכותיים ומתקדמים בהתאם לצורך ולמטרה, כי אצלנו המומחיות היא הדפסה על מדבקות. בין מגוון החומרים תמצאו מדבקות נייר, מדבקות פוליאסטר, מדבקות פלסטיק, מדבקות לייזר, מדבקות ויניל, מדבקות סיליקון ועוד חומרים נוספים ויעילים. אנו עוסקים גם ב – הדפסת מדבקות משי המיועד בעיקר למטרה מסחרית.

בין מגוון מוצרינו תמצאו מדבקות לרכב, מדבקות בגלילים, מדבקות לבנות, מדבקות למדפסת, מדבקות משי, מדבקות למוצרים, ומדבקות למשטחי הדבקה שונים. כמו כן אנו מתמחים ב – הדפסת מדבקות נוספות כגון: מדבקות בטיחות, מדבקות אחריות, מדבקות צבעוניות, מדבקות זוהרות ועוד. כפי שניתן לראות, המגוון המוצע בחברתנו, הינו רחב בשל שלל המדבקות, החומרים והאפשרויות בכלל. דבר אחד נשמר אחיד לאורך כל הדרך, והוא האיכות. אז בואו והצטרפו למגוון הרחב של לקוחותינו שכבר יודעים, אצלנו לא מתפשרים על איכות המוצר, המחיר, והשירות.

ניתן לקבל הצעות מחיר דרך דוא"ל, טלפון ו/או בפגישה אישית בבית הלקוח תוך ליווי מקצועי ואמין לאורך כל שלבי העבודה.

מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים