מדבקות בגלילים בחיפה

חֵיפָה היא העיר השלישית בגודל אוכלוסייתה בישראל, המרכז של המטרופולין השלישי או השני בגודלו בישראל, המרכז העירוני העיקרי של צפון ישראל, בירת מחוז חיפה וחברה בארגון פורום ה-15. העיר היא ביתה של אוכלוסייה מעורבת יהודית-ערבית. חיפה היא מרכז תחבורתי, תעשייתי ותרבותי חשוב ומשפיע על כל מדינת ישראל ואחד ממרכזי הסחר הימי של ישראל. עוד מראשית ימיה, במאה ה-3 לפנה"ס, הייתה זו עיר נמל, וגם כיום אחד מסמלי העיר הוא נמל חיפה, שהוא אחד משני נמלי המסחר הגדולים של ישראל.

חיפה נחשבת לעיר מספר 1 עם כמות השטחים הירוקים למול כמות שטחי הבנייה, העיר מציעה לתושביה יתרונות רבים החל מחופי ים מהיפים בארץ, פארק הכרמל מהווה גן עדן לאוהבי הרכיבה והטיולים, מרכז ההיי-טק מת"ם אשר מספק תעסוקה לתושבי העיר והולך וגדל תוך שהוא מרכז בתוכו חברות רבות מהמובילות בעולם, אזורי בילוי מתפתחים כגון ציר מוריה ואזורי העיר והנמל המתפתחים, מוסדות אקדמאיים מובילים כדוגמאת הטכניון ואוניברסיטת חיפה.

אחת הדוגמאות הבולטות היא מנהרות הכרמל שרק לאחרונה נפתחו לרווחת תושבי העיר המדינה, מדובר על פרוייקט יחיד מסוגו בארץ שהוריד באופן ניכר את עומסי התנועה בעיר, דוגמאת נוספת אשר נמצאת בשלבי ביצוע במורדות הדרומיים של העיר היא האצטדיון הגדול בארץ.

בתחילת השנה הכתיר המגזין העולמי "מונוקול" את חיפה כיעד ההשקעה הטוב ביותר בעולם לשנת 2011.

חברת ברקוד גליל מדבקות בגלילים מספקת שירות גם ללקוחות פרטיים ועסקים הנמצאים בחיפה.

בין המדבקות בגלילים שאנו מציעים לתושבי חיפה ניתן למצוא:
מדבקות שטנץ, מדבקות פרוצס ,מדבקות צבעוניות ,מדבקות ,מדבקות תרמיות, מדבקות קיר ,מדבקות בגלילים, מדבקות חלקות למדפסת, מדבקות טרמיות ועוד…

אנו מספקים משלוחים לכל הארץ וגם לחיפה!
צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת הפתרון המושלם עבורכם.

התקשרו עכשיו: 077-4030952, דוא"ל: info@madbeka.co.il, אנחנו כאן בשבילכם בין השעות 08:00 בבוקר ועד 18:00 בערב.

וקבלו הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות :)

מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים