מדבקות בגלילים בביתר עילית

בֵּיתָר עִלִּית היא עיר חרדית בהרי ירושלים, כ-8 קילומטרים דרום-מערבית מירושלים, על שלוחה דרומית של הרי יהודה בסמיכות לגוש עציון. היא הוכרזה כעיר בשנת 2001. העיר ממוקמת באזור בו שכנה בימי בית שני ביתר הקדומה, שמלאה תפקיד חשוב במרד בר-כוכבא. בשל קרבתה לירושלים והזיקה של תושביה אל העיר היא נחשבת גם כעיר לוויין של ירושלים.

בימים אלה עוסק צוות משותף של העירייה ומנהל הפיתוח שבמשרד התיירות בהכנת תוכנית אב לפיתוח אתרי התיירות בעיר.

במקביל פועלת העירייה להכללת שרידי ביתר הקדומה שנחשפו בעיר ובסביבתה בפרוייקט 'מורשת' שע"י משרד רוה"מ.

אגף החינוך בעיר ביתר עילית, מייצג את כלל מוסדות החינוך בעיר על כל זרמיהם ופלגיהם, קשוב למצוקותיהם ומשתדל למלא את בקשותיהם ככל יכולתו על מנת להקל על תפעול המוסדות. במערכת החינוך לומדים כיום כ-22,000 תלמידים כ"י ב-27 תלמודי תורה לבנים ו-18 בתי ספר לבנות, מתוכם כ-6,000 תלמידים בכ- 265 כתות גני ילדים לבנים ובנות בכל זרמי החינוך.

כ-160 בתי כנסת לכל העדות והנוסחאות פזורים בכל רחבי העיר. רבים מהם כבר שוכנים במבני קבע, מהודרים ומרווחים. בתי-כנסת אלו נבנו מכספי המתפללים, מתרומות ומתמיכות שמעניקה העירייה.

אגף התרבות משמש זרוע ארגונית וביצועית על פי חזונו של ראש העיר לכל אירועי הפנאי וללמידה א-פורמאלית בעירנו ומהוה דגם לחיקוי לערים חרדיות שהעתיקו את הצלחתנו והנחילו זאת לתושבים בעירם.

חברת ברקוד גליל מדבקות בגלילים מספקת שירות גם ללקוחות פרטיים ועסקים הנמצאים בביתר עילית.

בין המדבקות בגלילים שאנו מציעים לתושבי ביתר עילית ניתן למצוא:
מדבקות שטנץ, מדבקות פרוצס ,מדבקות צבעוניות ,מדבקות ,מדבקות תרמיות, מדבקות קיר ,מדבקות בגלילים, מדבקות חלקות למדפסת, מדבקות טרמיות ועוד…

אנו מספקים משלוחים לכל הארץ וגם לביתר עילית!
צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת הפתרון המושלם עבורכם.

התקשרו עכשיו: 077-4030952, דוא"ל: info@madbeka.co.il, אנחנו כאן בשבילכם בין השעות 08:00 בבוקר ועד 18:00 בערב.

וקבלו הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות :)

מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים