מדבקות בגלילים בבאר שבע

בְּאֵר שֶׁבַע היא עיר במחוז הדרום. היא העיר השמינית באוכלוסייתה במדינת ישראל, והשנייה בשטחה (אחרי ירושלים). שטח השיפוט של באר שבע הוא 117,500 דונם.

העיר שוכנת בצפון הנגב, למרגלות הר חברון ומכונה בשם "בירת הנגב" בשל היותה העיר המרכזית והגדולה ביותר באזור. בעיר נמצאים אוניברסיטת בן-גוריון, בית החולים סורוקה, תיאטרון באר שבע, הסינפונייטה הישראלית באר שבע, בית משפט מחוזי, השוק הבדואי, ואנדרטת חטיבת הנגב.

באר שבע והנגב מהווים כמעט שני שליש משטחה של המדינה, ונחשבים כמקור המשמעותי ביותר של עתודות קרקע פנויות לפיתוח. יוזמתה הברוכה של ממשלת ישראל להעברת יחידות העילית של צה"ל דרומה, כמו גם שינוי סדר העדיפות הלאומי והקמת קריית הסייבר הלאומית בלב באר שבע (Cyber-Spark), ממקמים את העיר בלב תעשיית ההייטק הישראלית.

באר-שבע ניצבת בשנים האחרונות בתנופת פיתוח אדירה, כולל הובלת פרויקטים בהיקף של כשלושה מיליארד שקלים, שמטרתם לשפר את איכות החיים של תושבי העיר תוך שמירה על ערכים סביבתיים. העיר זכתה בשנים האחרונות באות הרשות הירוקה ובפרס העיצוב של ירחון "דומוס", בזכות המזרקות הדקורטיביות ואטרקציות המים הייחודיות שהוקמו ברחבי העיר.

באר שבע נחשבת לעיר אוניברסיטאית מובילה בה לומדים כשלושים אלף סטודנטים באוניברסיטת בן גוריון, במכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון, ובמכללה להוראה ע"ש קיי. בנוסף, פועל בעיר המרכז הרפואי סורוקה, שהינו אחד המרכזים הרפואיים המובילים בישראל.

באר שבע הפכה בשנים האחרונות למוקד משיכה ליזמים והשקעות. לצד אזורי התעשייה המשתרעים על פני 7,000 דונם, הושקו ב-2013 שני הבניינים הראשונים של מיזם פארק ההייטק החדשני, בסמוך לאוניברסיטת בן גוריון.

המיזם, המשתרע על פני 200 דונם, הוא תוצר משותף של חברת גב-ים, האוניברסיטה, עיריית באר-שבע והחברה האמריקאית KUD , ומהווה את הלב הפועם של קריית הסייבר הלאומית - .Cyber Spark חברות הייטק רבות כבר פועלות במתחם, וביניהן: ,EMC דויטשה טלקום, נס, אלביט, ,IBM לוקהיד מרטין, קבוצת ,JVP DB motion ועוד.

חברת ברקוד גליל מדבקות בגלילים מספקת שירות גם ללקוחות פרטיים ועסקים הנמצאים בבאר שבע.

בין המדבקות בגלילים שאנו מציעים לתושבי באר שבע ניתן למצוא:
מדבקות שטנץ, מדבקות פרוצס ,מדבקות צבעוניות ,מדבקות ,מדבקות תרמיות, מדבקות קיר ,מדבקות בגלילים, מדבקות חלקות למדפסת, מדבקות טרמיות ועוד…

אנו מספקים משלוחים לכל הארץ וגם לבאר שבע!
צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת הפתרון המושלם עבורכם.

התקשרו עכשיו: 077-4030952, דוא"ל: info@madbeka.co.il, אנחנו כאן בשבילכם בין השעות 08:00 בבוקר ועד 18:00 בערב.

וקבלו הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות :)

מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים