מדבקות בגלילים באשקלון

אַשְׁקְלוֹן היא עיר חוף במחוז הדרום בישראל, במישור החוף הדרומי, על חוף הים התיכון בין אשדוד לעזה, בירת נפת אשקלון.

אשקלון נמנית עם הערים הקדומות ביותר בארץ ישראל העתיקה. מקור שמה הוא שקל, משום שאשקלון היא אחת מערי הנמל העתיקות בארץ, והמסחר היה מהפעיל ביותר. לעיר היסטוריה ארוכה של אלפי שנים, בהן התקיימו בה יישובים שונים. אשקלון נזכרת לראשונה בספר יהושע: "חמשת סרני פלשתים, העזתי, האשדודי האשקלוני".

נכון לינואר 2016 אשקלון מונה כ־145,432 תושבים, והיא העיר המערבית ביותר במדינת ישראל וה־12 בגודל אוכלוסייתה.

אשקלון, העיר החדשה, משתרעת על שטח של 48,000 דונם - אחד משטחי השיפוט הגדולים במדינה. בתחומה שוכן גם התל העתיק של אשקלון הקדומה, המשתרע על יותר מ-2000 דונם בתחומי הפארק הלאומי שבדרום-מערב העיר. שם, לחוף הים התיכון, מצויים גם שרידי הנמל העתיק וכן שני נמלים קטנים עם שוברי גלים בולטים אל תוך הים: נמל הנפט של חברת קו צינור הנפט אילת-אשקלון ונמל מי הקירור של תחנת הכוח לייצור חשמל על-שם פינחס רוטנברג, שהקימה חברת החשמל בסוף שנות ה-80.

אקלימה של אשקלון נוח במיוחד. היא נהנית ממשבי רוח העולים מן הנגב וממדבר יהודה ומאזנים את לחות חוף הים. וכך, בניגוד לערי החוף הצפוניות ממנה, מצטיינת אשקלון באקלים יבש גם בלילות הקיץ. בממוצע השנתי נרשמים בה רק 33 ימי גשם, וכמות המשקעים הממוצעת מגיעה ל-420 מ"מ בשנה.

את העיר מפארים גינות ובוסתנים עתיקים, ובהם עצי שקמים, תאנים, רימונים, חרובים ושרידי כרמים. בזכותם ובזכות הגנים בעיר החדשה, אשקלון היא אחת הערים הירוקות במדינה.

חברת ברקוד גליל מדבקות בגלילים מספקת שירות גם ללקוחות פרטיים ועסקים הנמצאים באשקלון.

בין המדבקות בגלילים שאנו מציעים לתושבי אשקלון ניתן למצוא:
מדבקות שטנץ, מדבקות פרוצס ,מדבקות צבעוניות ,מדבקות ,מדבקות תרמיות, מדבקות קיר ,מדבקות בגלילים, מדבקות חלקות למדפסת, מדבקות טרמיות ועוד…

אנו מספקים משלוחים לכל הארץ וגם לאשקלון!
צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת הפתרון המושלם עבורכם.

התקשרו עכשיו: 077-4030952, דוא"ל: info@madbeka.co.il, אנחנו כאן בשבילכם בין השעות 08:00 בבוקר ועד 18:00 בערב.

וקבלו הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות :)

מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים