מדבקות בגלילים באלעד

אֶלְעָד היא עיר בעלת אוכלוסייה דתית-חרדית במחוז המרכז בישראל, היא הוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1998 וב-23 בנובמבר 2007 הוכרזה כעיר. אלעד שוכנת דרומית לראש העין, דרום-מזרחית לפתח תקווה וצפון-מזרחית לנמל תעופה בן-גוריון, כשכביש 444 וכביש 6 תוחמים אותה ממערב.

בהתאם לקביעה הבסיסית אלעד מיועדת לאוכלוסיה בעלת צביון דתי (הגדרות החוק). על פי נתוני האכלוס של שלב א' והמכירות של שלב ב' מתחלקת האוכלוסיה בין כל מגזרי הציבור החרדי והדתי, על כל עדותיו. ההתפלגות האמורה מחייבת הערכות ומתן מענה לכל קבוצות הזרמים בהתאם לצרכים ולאפיונים, על מנת למנוע התפתחות מצב של רגשות קיפוח ,שהביאו, לצערנו, ישובים לא מעטים במגזר זה להתרסקות חברתית.

יעוד הישוב ל"אוכלוסיה בעלת צביון דתי" (הגדרה משפטית). המדובר בישוב שאמור למנות עם סיום האכלוס כ- 45,000 - 50,000 תושבים, נתון בעל משמעות הן מבחינת ההיקף והן מבחינת לוחות הזמנים. גידול היישוב בהיקפי האוכלוסייה עומד בכל השנים האחרונות כגבוה ביותר בישראל.

העיר אלעד זוכה, זו השנה העשירית ברציפות, בתואר "חמישה כוכבי יופי", והשנה אף במגן עשור הצטיינות מטעם "המועצה לישראל יפה". בשנת 2004 זכתה העיר גם ב"דגל היופי" אלעד של היום היא עיר מודרנית ואיכותית. הישגי החינוך בעיר, השקט הסביבתי והתפתחותה של העיר מעניקים גם יחד איכות חיים למתגוררים בה. מיקומה של העיר, משאביה הטבעיים, מקומות הבילוי, בתי המלון, האטרקציות, מרכזי הקניות ומזג האוויר הנפלא מעניקים גם יחד נופש נעים ומהנה למבקרים בה.

חברת ברקוד גליל מדבקות בגלילים מספקת שירות גם ללקוחות פרטיים ועסקים הנמצאים באלעד.

בין המדבקות בגלילים שאנו מציעים לתושבי אלעד ניתן למצוא:
מדבקות שטנץ, מדבקות פרוצס ,מדבקות צבעוניות ,מדבקות ,מדבקות תרמיות, מדבקות קיר ,מדבקות בגלילים, מדבקות חלקות למדפסת, מדבקות טרמיות ועוד…

אנו מספקים משלוחים לכל הארץ וגם לאלעד!
צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת הפתרון המושלם עבורכם.

התקשרו עכשיו: 077-4030952, דוא"ל: info@madbeka.co.il, אנחנו כאן בשבילכם בין השעות 08:00 בבוקר ועד 18:00 בערב.

וקבלו הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות :)

מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים