מדבקות בגלילים באור עקיבא

אוֹר עֲקִיבָא היא עיר בנפת חדרה של מחוז חיפה בישראל. היא הוכרזה כעיר בשנת 2001. העיר גדלה משמעותית עם העלייה מחבר המדינות כאשר נוספו לה כ-6,700 עולים חדשים (גידול של כ-40% במספר התושבים בעיר לפני גל העלייה).

העיר נמצאת במישור החוף הצפוני בין שני צירי תנועה עורקיים, כביש מס' 2 ממערב, וכביש מס' 4 ממזרח, שבהם נמצאות כניסות אל העיר. העיר ממוקמת דרומית-מזרחית ברצף היישובים המשתייכים למועצה האזורית חוף הכרמל, ובכלל זה שכנתה הצמודה ממערב, קיסריה. ככלל מצויה אור-עקיבא בסביבה כפרית או סמי עירונית, מזרחית לה המועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה. גבולותיה המוניציפליים של העיר הורחבו בנובמבר 2004 והם עולים על 3,000 דונם, אך עדיין היא ישות מוניציפלית בעלת גבולות שיפוט מצומצמים בהשוואה לסביבתה. דרומית לאור עקיבא מתפרש שטח נרחב השייך ברובו לחברה לפיתוח קיסריה (אדמות פיק"א-הברון רוטשילד) ובו תוקם שכונת "אור ים" בעלת 3,480 יחידות דיור ,שיגרמו להכפלת אוכלוסיית העיר ל - 30 אלף תושבים .

מיקומה הייחודי של אור עקיבא באמצע הדרך שבין חיפה ות"א, והיותה ישוב עירוני בלב סביבה כפרית וכפרית-עירונית בדופן המערבית של בקעת הנדיב, מספקים לה את התנאים הדרושים לקידום המטרות והיעדים של התכנית. תורמת גם קרבתה של העיר לערכי טבע ונוף המקיפים אותה: חוף ים, נחל, שמורות טבע , כמו גם מוקדי תיירות: קיסריה, אמת המים, מבצר שוני ועוד. אור עקיבא נמצאת בין שני צירי תחבורה ארציים ראשיים, ובקרבת צירי רוחב ארציים ואזוריים, כן עוברים באזור קווי הרכבת חיפה תל-אביב ובעתיד גם חיפה ירושלים. תנאים המאפשרים לנו לשפר את הנגישות של אור עקיבא לסביבה הקרובה והרחוקה ולהיפך.

חברת ברקוד גליל מדבקות בגלילים מספקת שירות גם ללקוחות פרטיים ועסקים הנמצאים באור עקיבא.

בין המדבקות בגלילים שאנו מציעים לתושבי אור עקיבא ניתן למצוא:
מדבקות שטנץ, מדבקות פרוצס ,מדבקות צבעוניות ,מדבקות ,מדבקות תרמיות, מדבקות קיר ,מדבקות בגלילים, מדבקות חלקות למדפסת, מדבקות טרמיות ועוד…

אנו מספקים משלוחים לכל הארץ וגם לאור עקיבא!
צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת הפתרון המושלם עבורכם.

התקשרו עכשיו: 077-4030952, דוא"ל: info@madbeka.co.il, אנחנו כאן בשבילכם בין השעות 08:00 בבוקר ועד 18:00 בערב.

וקבלו הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות :)

מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים