מדבקות בגלילים באור יהודה

אוֹר יהוּדָה היא עיר בישראל. מרוחקת כשבעה קילומטרים מתל אביב-יפו וסמוכה לנמל התעופה בן-גוריון.

אור יהודה-רמת פנקס היא עיר מחוברת ומחברת, עיר מרכזית המאגדת את בקעת אונו בכל קצוותיה ומעניקה שירותים אזוריים לכל הרשויות הסובבות אותה. עיר העסוקה באופן מתמיד בקידום, שיפור וצמיחה של כל תחומי החיים, על מנת להעניק לתושביה ולתושבי בקעת אונו כולה איכות חיים מקסימלית. ההשקעה הרבה מסמלת את הדרך החדשה אליה יוצאת אור יהודה-רמת פנקס במטרה להפוך לפנינת החן של בקעת אונו, עיר השואפת למצוינות בכל התחומים, ומעניקה לתושביה יתרונות ואיכות חיים.

אור יהודה היא עיר משגשגת ששמה לעצמה למטרה להיות מובילה בתחומים רבים, כמו חינוך, חזות העיר, תרבות, פיתוח ותשתיות, איכות חיים, ספורט, שירותי דת, ועוד. במהלך הקיץ (2016) יצאה לדרך הרפורמה בתחום החינוך בתיכון יובלים. לראשונה מזה שנים ארוכות, נבחר מנהל שיעמוד בראש המסגרת השש שנתית, ד"ר נתי ברק, ויחד עם ביטול החלוקה לבתים שהייתה נהוגה בשנים האחרונות, יוכלו תלמידי התיכון ליהנות ממבנים חדישים. כמו כן, במערכת החינוך לאורך כל שכבות הגיל ובקרב כל המגזרים, קיימים דגשים על מצוינות, הישגיות וטיפוח ערכים חשובים לא פחות כמו עזרה לזולת והתנדבות. בתחום חזות העיר, העירייה שמה לעצמה למטרה לטפח את השטחים הציבוריים, כיכרות העיר והרחובות כדי לאפשר לתושבי אור יהודה והמבקרים בה הנאה רבה. בתחום התרבות, באור יהודה מתקיים מגוון רחב של אירועים לכל המגזרים והקהלים. תושבי העיר נהנים מהיכל התרבות המפואר הממוקם במרכזה של העיר המכיל כ-350 מקומות. בתחום ההנדסה, מתוכננות בעיר שכונות חדשות שיאפשרו הקמת כ-15 אלף יחידות דיור. בד בבד, מתוכננים עוגנים כלכליים בתוך העיר לטובת שדרוג סל השירותים הניתן לתושבים. כמו כן, פארק נחל איילון, שתכנונו נמצא בשלב מתקדם, ישמש בעתיד כפארק המרכזי של העיר אור יהודה ויתחבר לפארק אריאל שרון.

חברת ברקוד גליל מדבקות בגלילים מספקת שירות גם ללקוחות פרטיים ועסקים הנמצאים באור יהודה.

בין המדבקות בגלילים שאנו מציעים לתושבי אור יהודה ניתן למצוא:
מדבקות שטנץ, מדבקות פרוצס ,מדבקות צבעוניות ,מדבקות ,מדבקות תרמיות, מדבקות קיר ,מדבקות בגלילים, מדבקות חלקות למדפסת, מדבקות טרמיות ועוד…

אנו מספקים משלוחים לכל הארץ וגם לאור יהודה!
צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת הפתרון המושלם עבורכם.

התקשרו עכשיו: 077-4030952, דוא"ל: info@madbeka.co.il, אנחנו כאן בשבילכם בין השעות 08:00 בבוקר ועד 18:00 בערב.

וקבלו הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות :)

מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים
מדבקות בגלילים